Pradžia / APGYVENDINIMAS / Viešbučiai /Klaipėdos apskritis, Palangos miestas, Palanga

Adresas:Gintaro g. 1a
Telefonas:+370 460 53 272
El.paštas:susisiekti el. paštu
Svetainė:www.bellavila.lt


Aprašymas:
Viešbutyje ,,Bellavila” Jūs visada laukiami !
Tai nedidelis, 13 numerių jaukus viešbutis, vienas iš nedaugelio, esančių Palangoje, įsikūręs taip arti jūros, pajūrio kopose – paplūdimys tik už 50 m. Iki miesto centro 800 metrų, iki garsiosios J.Basanavičiaus gatvės - 400 metrų. Viešbutį supa pajūrio pušynas, aplink nėra kitų pastatų, tad čia Jūs rasite tikrą ramybę. Todėl manome, kad ,,Bellavila” labiausiai tinka šeimyniniam poilsiui.
Nors tai ir nedidelis viešbutis, tačiau įrengtas šiuolaikiškai, apgalvota kiekviena detalė kliento patogumui bei poilsiui :nauji baldai, tik švediška ,,Oras” vonios įranga, kiekviename kambaryje yra dušas, kabelinė TV su 38 įvairiausiomis programomis, šaldytuvas, virdulys, apartamentuose - mini virtuvėlės su reikalinga įranga, pro langą vaizdas į jūrą ar pušyną.
Šalia mūsų galima išsinuomoti dviračius, baidares, burlentes, vandens motociklus. Tik 300 metrų iki Palangos teniso aikštyno, kuriame yra 7 aikštelės ir puikūs teniso treneriai. Suteiksime visą informaciją apie Palangoje vykstančius renginius, lankytinas vietas, organizuojamas ekskursijas.

Skelbimų nėra

Susisiekti su pardavėju

El.paštas: *
Telefonas: *
Komentaras: *
Saugumo kodas: *

atnaujinti kodą

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas