Pradžia / APGYVENDINIMAS / Sodybos/Vilos /Telšių apskritis, Rietavo savivaldybė, Tverai
Adresas:Lopaičių k., Tverų sen., Rietavo savivaldybė
Telefonas:+370 615 50 724
Mobilusis tel.:+370 615 50 724
El.paštas:susisiekti el. paštu
Svetainė:www.antanosodyba.lt


Aprašymas:
Sodyba įkurta šalia Tverų miestelio, kalvotoje vietoje, prie gražaus tvenkinio. Aplinkui vaizdingi gamtovaizdžiai. Tai - Lopaičių piliakalnis, ant kurio stovėjo žemaičių kunigaikščio Vykinto pilis, ir kiti istorinį kompleksą sudarantys objektai: Pribitkos pilkapynas, apeiginis takas į pilkapyną, senovės žemaičių šventvietė. Už 2 km nuo sodybos, Lopaičių miško prieglobstyje, tyvuliuoja Ruškio ežeras.

Sodyboje yra 2 mediniai namai. Pagrindinio namo pirmame aukšte yra pobūvių salė su židiniu, pirtis su priepirčiu, tualetas, virtuvė; antrame aukšte yra du miegamieji su atskirais vonios kambariais - aštuoniems žmonėms. Iš erdvaus balkono ir terasos atsiveria gražus vaizdas į sodybos tvenkinį. Medinio namelio pirmame aukšte - kambarys su krosnele, mini-virtuvė, miegamasis dviems asmenims, vonios kambarys, auntrame aukšte - miegamieji.

Sodyboje yra visi patogumai. Kiekveną namą supa gražiai apželdinta aplinka. Įrengtos tinklinio ir krepšinio aikštelės, yra vaikų žaidimų aikštelė. Sodybos tvenkinyje galima žvejoti, maudytis, paplaukiuoti valtimi.

Ištisus metus sodyboje gali ilsėtis dvi šeimos. sodyboje galima rengti pobūvius kompanijoms iki 30 asmenų.Maloniai laukiame Jūsų!

Šeimininkai:
gyvena toje pačioje sodyboje

Bendra infomacija:
sodyba įkurta: 2004 m.
LKTA narys nuo: 2005 m.
poilsio zonos teritorija: 5.152 ha
Svečiai priimami:
visus metus

Kaina: 2500 Lt
724.64 €

Skelbimų nėra

Susisiekti su pardavėju

El.paštas: *
Telefonas: *
Komentaras: *
Saugumo kodas: *

atnaujinti kodą

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas