Pradžia / KELIONĖS / Poilsinės/Pažintinės /Ispanija, Tenerife

Mobilusis tel.:+370 69977767
El.paštas:susisiekti el. paštu
Svetainė:http://www.sanblas.projektas.lt/


Aprašymas:
Jei savo atostogas norite paversti iš tiesų nepamirštamu įvykiu, apsistokite darna su gamta ir prašmatnumu žavinčiose San Blaso vilose, įsikūrusiose greta valstybės saugomo unikalaus gamtos draustinio.
Visose nuomojamose dviejų aukštų vilose įrengta moderniausia buitine technika aprūpinta virtuvė, erdvus valgomasis-svetainė, trys miegamieji, du vonios kambariai (vienas jų įrengtas pagrindiniame miegamajame), ir tualetas apačioje. Visus namus supa nuosavas sodas, jie turi balkoną arba terasą, yra požeminis garažas. Didžiulė terasa su žaliu sodu į Atlanto vandenyną, leis pajusti tikrą kanarietišką dvasią bei pilną prabangos komfortą.
Kiekvienoje jų įrengta „protingo namo“ valdymo sistema, veikia centrinė signalizacija, vaizdo-fonas. Kiekviename aukšte sumontuota nepriklausoma oro kondicionavimo sistema, langų žaliuzės valdomos elektra.
Rami ir atpalaiduojanti aplinka, patogus susisiekimas, daugybė ramaus ir aktyvaus poilsio galimybių, visos paslaugos, kokių tik gali prireikti... ar dar yra geresnė vieta gyventi? San Blaso vilos- pagyvenkite rojuje!

Skelbimų nėra

Susisiekti su pardavėju

El.paštas: *
Telefonas: *
Komentaras: *
Saugumo kodas: *

atnaujinti kodą

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas